הדברת טרמיטים טרמיטק
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:
יש לכם טרמיטים בגינה?
השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד ונפטר מהם מיד!

הדברת טרמיטים ומזיקים

הדברת טרמיטים ומזיקים

הדברת טרמיטים ומזיקיםחרקים שונים תמיד יכולים להוות מטרד בגינה או בבית ולכן כאשר אנו נתקלים במטרד שכזה חשוב יהיה לקרוא למדביר מקצועי ומנוסה ולטפל בו בהקדם. הדברת טרמיטים ומזיקים שונים הוא שירות שכיח בכל חלקי הארץ. מה שבעבר היה בעיקר בעייתם של בעלי בתי קרקע הרי שכיום אנו נוכחים למצוא טרמיטים גם בערים. אלה אומנם לא פוגעים בבני אדם או בבעלי חיים ביתיים אולם יכולים להוות נזק לא קטן לרכושם של בני האדם.

כיצד הטרמיטים פוגעים בבני אדם?

טרמיטים הינם חרקים קטנים, כמעט ואינם נראים לעין ורגישים מאוד לאור. עם זאת, הם עשויים להסב נזק רב לרכוש של בני האדם. הטרמיטים חיים בקנים של מאות אלפי פריטים ולעתים אף מיליוני פריטים בקן. הם חיים בדרך כלל מתחת לאדמה ובאזורים לחים ומוצלים אולם הם ניזונים מעץ. כאשר נחיל טרמיטים עצום תוקף עץ או פריט עץ מסוים הוא יכול לגרוס אותו מבפנים בתוך ימים ספורים ולעבור במהירות לעץ הבא. מכיוון שבכל בית וגינה כיום יש ריהוט ומוצרי שונים: ארונות, משקופים, דלתות, ספסלים, נדנדות, שידות, מסגרת מיטה, שידה לטלוויזיה ועד לגדר עץ ועצים בגינה. כל אלו יכולים להיות נגועים ולהיהרס בתוך זמן קצר אם לא תגדילו ראש ותזעיקו מדביר במהירות.

זיהיתם טרמיטים? קראו למדביר!

בשל גודלם הזעיר קשה מאוד לראות אותם בעין. למרות זאת ניתן לזהות אותם בדרכים נוספות. כך למשל כאשר אתם נוקשים על משקוף הדלת שלכם ושומעים שהוא חלול מבפנים אז ככל הנראה הוא נפגע או עדיין נאכל על ידי טרמיטים. אם אתם מזהים חורים קטנים וגומות חול קטנות ברהיטים מעץ ובסמוך להם סימן שהם נגועים בטרמיטים. אם זיהיתם טרמיטים קראו בהקדם למדביר.

איך מדבירים טרמיטים?

  • ריסוס – ניתן להשתמש בחומר ריסוס מיוחד לחיסול הטרמיטים אולם רהיטים ופריטים נגועים עדיף להוציא מהבית ולהיפתר מהם. כמו כן הריסוס מטפל בבעיה בצורה נקודתית ולכן כדאי להוסיף שימוש בפיתיונות רעילים לחיסול הקן.
  • פיתיונות רעילים – אלו פיתיונות מיוחדים אותם קודחים בנקודות שונות באדמה ואפילו מפזרים קצת חומר באזורים אסטרטגיים שונים בבית, בין המשקופים והמרצפות. הטרמיטים עשויים לגעת בפיתיונות ולהוביל אותם היישר אל הקן שלהם וכך למעשה לגרום להתפשטות החומר וחיסול הקן מבפנים.
  • מומלץ לבצע מספר פעולות שונות כדי למנוע הגעה של טרמיטים או להפחית את הסיכון שאלה יגיעו לסביבתכם. כך למשל באמצעות הדברה בעת הבנייה של הבית לפני הנחת הריצוף, שימוש במכשירים אלקטרוניים לאיתור טרמיטים באזור שלכם במהלך הבנייה או לפניה ולטפל בבעיה מראש

 

סרטון בנושא הדברת טרמיטים ומזיקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
דילוג לתוכן