הדברת טרמיטים טרמיטק

הדברה אורגנית כנימות

כנימות, אותם חרקים זעירים הם מטרד ידוע ומוכר. הם יכולים להתרבות במהירות, לגרום נזק לצמחים ולהשאיר שאריות דביקות המכונה טל דבש. בעוד חומרי הדברה כימיים משמשים לעתים קרובות למאבק בכנימות, הדברה אורגנית מציעה פתרון ידידותי יותר לסביבה. אנו בטרמיטק חוקרים את עולם הדברת הכנימות האורגניות וכיצד להדביר ביעילות את החרקים המציקים הללו בשיטות טבעיות.

איך מדבירים כנימות? יש כמה דרכים:

חרקים – אחת השיטות האורגניות היעילות ביותר להדברת כנימות היא למשוך או להטמיע טורפים טבעיים. פרת משה רבנו, למשל, הם אוכלי כנימות ויכולים לסייע בשמירה מפני אוכלוסיות הכנימות. ניתן לעודד את הגעתם של חרקים אלה על ידי שתילת פרחים בגינה שהם אוהבים לחיות בקרבתם.

שמן נים – שמן נים, המופק מעץ הנים, הוא דוחה כנימות אורגני חזק. כאשר נמרח על צמחים, שמן נים משבש את האכלה ורבייה של כנימות, ובסופו של דבר מפחית את מספרן. חשוב למרוח שמן נים בערב כדי למנוע פגיעה בחרקים אחרים כמו דבורים ופרפרים.

תרסיס מי סבון – תמיסה ביתית פשוטה של מי סבון יכולה להיות שיטה יעילה להדברת כנימות אורגנית. מערבבים כמה טיפות של סבון כלים עם מים ומרססים אותו ישירות על הכנימות. הסבון משבש את ממברנות התא שלהם, גורם להתייבשות ובסופו של דבר הורג אותם.

אדמה דיאטומית – אדמה דיאטומית היא חומר שוחק טבעי שניתן לפזר סביב צמחים כדי להרתיע כנימות. זה פועל על ידי פגיעה פיזית בגופם של החרקים וייבושם. הקפד לבחור אדמה דיאטומית בטוחה לשימוש.

שתילת צמחים דוחי כנימות – צמחים נלווים מסוימים יכולים לעזור להרתיע כנימות מלפלוש לגינה שלך. לדוגמה, ידוע כי ציפורני חתול ועירית דוחים כנימות כאשר שותלים אותם לצד גידולים אחרים.

גיזום ושטיפה – בדוק באופן קבוע את הצמחים שלך לאיתור נגיעות כנימות, במיוחד בצמיחה חדשה או בחלק התחתון של העלים. גזום והסר אזורים נגועים בכבדות ושטוף את הכנימות בזרם חזק של מים. זה יכול לעזור למנוע את הסלמה במספרם.

לסיכום, שיטות הדברה אורגניות מציעות דרך בת קיימא וידידותית לסביבה להילחם בכנימות בגינה שלכם. על ידי שימוש בחרקים אחרים כהדברה אורגנית, חומרים דוחים טבעיים כמו שמן נים ומי סבון, כמו גם שתילה של צמחים דוחי כנימות וגיזום ערני, ניתן להדביר ביעילות כנימות תוך מזעור השימוש בחומרי הדברה כימיים.

green and orange bug
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו את פרטיכם:
או התקשרו: 077-8036523

זיהיתם טרמיטים בגינה?

צרו עמנו קשר באתר או בטלפון כדי להימנע מנזק רב לרכוש.
gray concrete building covered trees

הדברה בבניין משותף

הדברה בבניין משותף, בין אם מדובר במתחם דירות, בניין מגורים או בשטח משרדים, היא אחריות קולקטיבית. שמירה על שטחים משותפים ויחידות בודדות ללא מזיקים היא חיונית לשמירה על סביבת מגורים

קרא עוד »
A man spraying pesticides in a field

הדברה במרכז

שירותי הדברה במרכז הם אמצעי ההגנה ששומר על הבתים, העסקים והסביבה שלנו מפני חדירות בלתי פוסקת של מזיקים לא רצויים. שירותים מקצועיים אלו חיוניים לשמירה על סביבה נוחה ובריאה, הבטחת

קרא עוד »
green and orange bug

הדברה אורגנית כנימות

כנימות, אותם חרקים זעירים הם מטרד ידוע ומוכר. הם יכולים להתרבות במהירות, לגרום נזק לצמחים ולהשאיר שאריות דביקות המכונה טל דבש. בעוד חומרי הדברה כימיים משמשים לעתים קרובות למאבק בכנימות,

קרא עוד »