הדברת טרמיטים טרמיטק
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:
יש לכם טרמיטים בגינה?
השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד ונפטר מהם מיד!

בדיקת טרמיטים

Termite testing

בדיקת טרמיטים – טרמיטים הינם חרקים קטנים, צבע חצי שקוף והם רגישים מאוד לאור. זו הסיבה מדוע הם פועלים בדרך כלל באדמה, בתוך עצים ומקומות חשוכים ועוברים ממקום למקום דרך מנהרות בוץ, רוק מאגד ועוד. הטרמיטים נחשבים למזיקים שכיחים מאוד בישראל, בעיקר בבתי קרקע אך גם בערים. הם ניזונים מעץ ולכן הנזק שהם עושים לבני האדם הוא לא בפגיעה פיזית אלא בפגיעה לרכוש. זה יכול להיות החל מעצי פירות בגינה ועד לריהוט עץ הנמצא בכל בית.

איך נזהה טרמיטים בבית או בגינה שלנו?

בדיקת טרמיטים מקדימה עשויה לעזור במניעת נזק רב לרכוש שלכם. הטרמיטים מתרבים ומתפשטים במהירות. הקנים שלהם יכולים להגיע לכמויות של מיליונים בתוך זמן קצר ואלפים רבים של טרמיטים יכולים לכרסם רהיט עץ מבפנים בתוך ימים ספורים. זיהוי הטרמיטים יכול להיעשות בכמה דרכים:

  • זיהוי פיזי שלהם – הם נראים כמו נמלים קטנות, בצבע לבן/חצי שקוף וכשהם מעופפים מהעץ בכמויות או יוצאים מהקן שלהם באדמה הם ניתנים לזיהוי לעתים.
  • אם זיהיתם מוצר עץ פגום או משקוף הדלת שלכם חלול מבפנים כאשר אתם טופחים עליו.
  • כאשר רואים גומות חול קטנות בסמוך לריהוט עץ או חורים קטנים בריהוט או מוצר עץ כלשהו.

כיצד נטפל בטרמיטים בצורה מקצועית ובטוחה?

הדרך הטובה, המקצועית והבטוחה ביותר לטפל בטרמיטים היא באמצעות פיתיונות רעילים. את אלה יש להניח במקומות אסטרטגיים, לעתים באמצעות קידוח באדמה או בעץ, וזו הדרך הטובה ביותר לחסל את הקן. ניתן גם להיעזר בריסוס, במיוחד אם מזהים את החורים מהם הם מגיעים. ניתן לבצע גם איוד בגז למיגור הבעיה בעץ ואף להשתמש באמצעות טכנולוגיים שונים לאיתור הטרמיטים.

כמה זמן לוקח הטיפול בטרמיטים?

בדיקת טרמיטים, הסבר ללקוח וייעוץ לגבי אופן הטיפול עשוי לקחת עד שעת עבודה. פעולת ההדברה עצמה עשויה לקחת בין 6 ל-8 שנים בדרך כלל בעבודה של שני מדבירים. זאת בהתאם לגודל הדירה והגינה ו/או שטח ההדברה.

האם הדברת הטרמיטים עשויה להיות מסוכנת לבני אדם או לבעלי החיים בבית?

החומר עמו מדבירים נקרא פרמיס. הוא לא מסוכן לבני אדם אולם מומלץ להרחיק את בעלי החיים מאזורי ההדברה עד לאחר הטיפול והשטיפה של המקום. הוראות הדרכה נוספות יינתנו על ידי הדביר במקום. במהלך ההדברה לא תצטרכו לצאת מהבית. חשוב לוודא שהמדביר לא עושה שימוש בחומר זרחני רעיל ומסוכן שהוצא כבר מהחוק ואסור להשתמש בו.

לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

סרטון בנושא בדיקת טרמיטים

דילוג לתוכן