הדברת טרמיטים טרמיטק
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:
יש לכם טרמיטים בגינה?
השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד ונפטר מהם מיד!

טרמיטים

איך למנוע מטרמיטים להיכנס לביתך
טרמיטיםטרמיטים עשויים להיות תופעה מטרידה במיוחד לבני האדם. אלה עשויים להיות באדמה, בגינה, בתוך הבית ואפילו בעצים שבחצר שלנו. למעשה הם לא מזיקים לאדם מבחינה פיזית (כלומר דרך עקיצות, וירוסים, מחלות וכד') אלא נחשבים למזיקים בגלל העובדה שהם ניזונים מעץ ולכן עשויים להוות מפגע לא נעים לרכוש של בני האדם. הטרמיטים חיים במושבות של מיליוני פריטים ובקן יש מלך ומלכה שתפקידה להזדווג ולהרבות את הקן. ההתרבות מתרחשת במהירות ותוך זמן קצר הקן עשוי לצמוח לממדים עצומים. במידה ואתם מזהים פעילות של טרמיטים בסביבה שלכם הזמינו מדביר מקצועי ומנוסה בהקדם כיוון שכל יום שאתם מחכים עשוי לעלות לכם ביוקר.

אילו פרטי עץ הטרמיטים אוכלים?

הטרמיטים ניזונים מעץ ומהחומרים המצויים בו. על כן הם מחפשים כל דבר שקשור לעץ שהם יכולים לאכול ממנו, החל מעצי נוי ופרי, דרך גדרות מעץ, ריהוט גן מעץ, אדניות מעץ, משקוף הדלת שלכם, דלתות בבית העשויות מעץ וגם בתוך הבית יש אינספור פריטים העשויים עץ אצל כל משפחה ממוצעת כיום. מכיוון שההתפשטות של הטרמיטים עשויה להיות מהירה במיוחד הרי שחשוב לא לחכות שהבעיה תיפתר מעצמה אלא להזמין מדביר מקצועי במהירות האפשרית.

איך נפחית את הסיכון להימצאות טרמיטים בסביבתנו?

יש כמה פעולות שנוכל לבצע כדי להפחית את הסיכון להימצאות הטרמיטים בבית או בגינה שלנו. כמובן שפעולות אלה לא מבטיחות לנו חסינות מלאה מהטרמיטים אבל אם נוכל להפחית את הסיכון להימצאותם אין ספק כי מדובר בדבר ששווה לעשות.
  • במידה ומדובר בבית חדשה הנבנה בימים אלה כדאי יהיה להזמין מדביר מקצועי להדביר את הגינה והבית לפני הכנסת הריהוט והשלמת הבניה. ניתן אף להשתמש בעזרים אלקטרוניים שונים לאיתור טרמיטים באזור ולטפל בבעיה לפני שהיא תתחיל.
  • כדי לבצע ריסוס תקופתי בגינה למניעה.
  • כדי לרסס משטח חול ובטון לפני שלב הריצוף (במידה ואתם בונים בית חדש, משפצים, בונים מרפסת, חניה וכו').
  • במידה והבית שלכם עומד להתבסס על עץ או אפילו אתם מקימים צימר או בית נוסף בגינה המבוסס על עץ בעיקר כדאי להתייעץ עם מדביר מקצועי בנושא.
 

כיצד נדביר את הטרמיטים וכמה זמן זה לוקח?

הדברת הטרמיטים תכלול בדרך כלל לקידוח פיתיונות באדמה בגינה, בין המרצפות בבית ובאזורים אסטרטגיים שונים בהם עשויים הטרמיטים לעבור. בנוסף יבוצע ריסוס באזורים שונים, במיוחד באזור בו הטרמיטים נמצאו בגינה או בבית. כולל ריהוט מסוים שחשוב לרסס אם הוא עדיין במצב סביר. בדרך כלל רהיטים נגועים בטרמיטים כדאי יהיה להיפתר מהם על מנת למנוע את ההתפשטות שלהם.

סרטון בנושא טרמיטים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
דילוג לתוכן