הדברת טרמיטים טרמיטק

טרמיטים

טרמיטיםטרמיטים עשויים להיות תופעה מטרידה במיוחד לבני האדם. אלה עשויים להיות באדמה, בגינה, בתוך הבית ואפילו בעצים שבחצר שלנו. למעשה הם לא מזיקים לאדם מבחינה פיזית (כלומר דרך עקיצות, וירוסים, מחלות וכד') אלא נחשבים למזיקים בגלל העובדה שהם ניזונים מעץ ולכן עשויים להוות מפגע לא נעים לרכוש של בני האדם. הטרמיטים חיים במושבות של מיליוני פריטים ובקן יש מלך ומלכה שתפקידה להזדווג ולהרבות את הקן. ההתרבות מתרחשת במהירות ותוך זמן קצר הקן עשוי לצמוח לממדים עצומים. במידה ואתם מזהים פעילות של טרמיטים בסביבה שלכם הזמינו מדביר מקצועי ומנוסה בהקדם כיוון שכל יום שאתם מחכים עשוי לעלות לכם ביוקר.

אילו פרטי עץ הטרמיטים אוכלים?

הטרמיטים ניזונים מעץ ומהחומרים המצויים בו. על כן הם מחפשים כל דבר שקשור לעץ שהם יכולים לאכול ממנו, החל מעצי נוי ופרי, דרך גדרות מעץ, ריהוט גן מעץ, אדניות מעץ, משקוף הדלת שלכם, דלתות בבית העשויות מעץ וגם בתוך הבית יש אינספור פריטים העשויים עץ אצל כל משפחה ממוצעת כיום. מכיוון שההתפשטות של הטרמיטים עשויה להיות מהירה במיוחד הרי שחשוב לא לחכות שהבעיה תיפתר מעצמה אלא להזמין מדביר מקצועי במהירות האפשרית.

איך נפחית את הסיכון להימצאות טרמיטים בסביבתנו?

יש כמה פעולות שנוכל לבצע כדי להפחית את הסיכון להימצאות הטרמיטים בבית או בגינה שלנו. כמובן שפעולות אלה לא מבטיחות לנו חסינות מלאה מהטרמיטים אבל אם נוכל להפחית את הסיכון להימצאותם אין ספק כי מדובר בדבר ששווה לעשות.
  • במידה ומדובר בבית חדשה הנבנה בימים אלה כדאי יהיה להזמין מדביר מקצועי להדביר את הגינה והבית לפני הכנסת הריהוט והשלמת הבניה. ניתן אף להשתמש בעזרים אלקטרוניים שונים לאיתור טרמיטים באזור ולטפל בבעיה לפני שהיא תתחיל.
  • כדי לבצע ריסוס תקופתי בגינה למניעה.
  • כדי לרסס משטח חול ובטון לפני שלב הריצוף (במידה ואתם בונים בית חדש, משפצים, בונים מרפסת, חניה וכו').
  • במידה והבית שלכם עומד להתבסס על עץ או אפילו אתם מקימים צימר או בית נוסף בגינה המבוסס על עץ בעיקר כדאי להתייעץ עם מדביר מקצועי בנושא.
 

כיצד נדביר את הטרמיטים וכמה זמן זה לוקח?

הדברת הטרמיטים תכלול בדרך כלל לקידוח פיתיונות באדמה בגינה, בין המרצפות בבית ובאזורים אסטרטגיים שונים בהם עשויים הטרמיטים לעבור. בנוסף יבוצע ריסוס באזורים שונים, במיוחד באזור בו הטרמיטים נמצאו בגינה או בבית. כולל ריהוט מסוים שחשוב לרסס אם הוא עדיין במצב סביר. בדרך כלל רהיטים נגועים בטרמיטים כדאי יהיה להיפתר מהם על מנת למנוע את ההתפשטות שלהם.

סרטון בנושא טרמיטים

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו את פרטיכם:
או התקשרו: 077-8036523

זיהיתם טרמיטים בגינה?

צרו עמנו קשר באתר או בטלפון כדי להימנע מנזק רב לרכוש.
gray concrete building covered trees

הדברה בבניין משותף

הדברה בבניין משותף, בין אם מדובר במתחם דירות, בניין מגורים או בשטח משרדים, היא אחריות קולקטיבית. שמירה על שטחים משותפים ויחידות בודדות ללא מזיקים היא חיונית לשמירה על סביבת מגורים

קרא עוד »
A man spraying pesticides in a field

הדברה במרכז

שירותי הדברה במרכז הם אמצעי ההגנה ששומר על הבתים, העסקים והסביבה שלנו מפני חדירות בלתי פוסקת של מזיקים לא רצויים. שירותים מקצועיים אלו חיוניים לשמירה על סביבה נוחה ובריאה, הבטחת

קרא עוד »
green and orange bug

הדברה אורגנית כנימות

כנימות, אותם חרקים זעירים הם מטרד ידוע ומוכר. הם יכולים להתרבות במהירות, לגרום נזק לצמחים ולהשאיר שאריות דביקות המכונה טל דבש. בעוד חומרי הדברה כימיים משמשים לעתים קרובות למאבק בכנימות,

קרא עוד »