הדברת טרמיטים טרמיטק

טרמיטים בגינה

טרמיטים בגינההטרמיטים הינם חרקים קטנים החיים בלהקות של מאות אלפי פריטים ומעבר לכך. הם חיים לרוב באדמה ונמצאים בעיקר באזורים כפריים. הם ניזונים מעץ ולכן לרוב ימצאו בגינה היכן שיש גדר עץ, עצי פרי, עצי נוי, ריהוט גן מעץ ועוד. עם זאת הם יכולים גם לחדור אל תוך הבית דרך הדלתות, משקופי הדלתות ואם הכנסתם הביתה ריהוט נגוע בטרמיטים. אלה יכולים להתרבות במהירות רבה ולהתפשט באותה המהירות ובכך להסב נזק רב לרכוש. אם זיהיתם טרמיטים בגינה או בדירה שלכם הזמינו מדביר במהירות האפשרית ואל תחכו שהנזק יהיה גדול יותר.

איך נמצא טרמיטים בגינה?

  • ניתן לעשות שימוש במכשירים אלקטרוניים מיוחדים לאיתור הטרמיטים באדמה, בעצים, בגדר ועוד.
  • כאשר אלפי פריטים יוצאים מחור מסוים באדמה או מהעץ אותו אכלו תוכלו לראות אותם בעין על אף גודלם הזעיר.
  • מחול הכלולות של הטרמיטים קורא בדרך כלל בסתיו או בקיץ זו תקופת ההתרבות שלהם ולכן אתם עשויים לראות אותם מעופפים בכמויות גדולות יוצאים מעץ אחד לאחר, לאדמה ולמקומות שונים כדי להקים מושבות ולהתרבות.
  • אם יש חשד לטרמיטים בסביבתכם יש להקיש על עצים שונים, לדוגמה גדר העץ שלכם, השלט בכניסה לגינה או אפילו משקוף דלת הכניסה לבית ולבדוק אם נשמע צליל חלול.
  • אם מצאתם חורים קטנים בפריט עץ מסוים, באחד העצים בגינה או בגדר ואתם רואים גומות חול/נסורת קטנות בסמוך סביר להניח שיש פעילות של טרמיטים באותו פריט.

האם נוכל לטפל בטרמיטים בעצמנו?

טיפול בטרמיטים צריך להיעשות על ידי מדביר מקצועי ומנוסה בתחום. שימוש בתרסיס פשוט שקניתם מהסופר לא יפתור את בעיית הטרמיטים והחומר עשוי להיות רעיל ולהזיק לצמחיה, לסביבה, לבעלי חיים אחרים ובשימוש לא נכון גם לכם. כמו כן לא מוכרים בסופר תרסיס מיוחד לטרמיטים אלא תרסיס המיועד לנמלים/תיקנים והוא אינו מתאים לצורך זה.

מתי טרמיטים בגינה יהיו פעילים הכי הרבה?

הטרמיטים פעילים לכל אורך השנה. הם לרוב מחפשים אחר עצים שונים כמזון וזקוקים לתאית וליגנין הנמצאים בעץ כדי להתקיים. בעיקר בחודשי הסתיו והקיץ אלה יוצאים מהמחבוא שלהם כדי למצוא זיווג ולהקים מושבות חדשות בתופעה הנקראת מחול הכלולות.

האם הדברת טרמיטים בגינה עשויה להיות מסוכנת לבני אדם או לבעלי החיים שלנו?

אם יש לכם כלב או חתולים בגינה עדיף להכניס אותם הביתה אם זה אפשרי. החומר אינו חומר זרחני רעיל כפי שהיה נהוג להשתמש בעבר והוא יצא מחוק לחוק. כיום עושים שימוש בחומר מסוג פרמיס שאינו מסוכן לבני אדם אולם כדאי להרחיק ממנו את בעלי החיים שלהם לזמן מסוים בהתאם להוראות הבטיחות של המדביר.

סרטון בנושא טרמיטים בגינה

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו את פרטיכם:
או התקשרו: 077-8036523

זיהיתם טרמיטים בגינה?

צרו עמנו קשר באתר או בטלפון כדי להימנע מנזק רב לרכוש.
gray concrete building covered trees

הדברה בבניין משותף

הדברה בבניין משותף, בין אם מדובר במתחם דירות, בניין מגורים או בשטח משרדים, היא אחריות קולקטיבית. שמירה על שטחים משותפים ויחידות בודדות ללא מזיקים היא חיונית לשמירה על סביבת מגורים

קרא עוד »
A man spraying pesticides in a field

הדברה במרכז

שירותי הדברה במרכז הם אמצעי ההגנה ששומר על הבתים, העסקים והסביבה שלנו מפני חדירות בלתי פוסקת של מזיקים לא רצויים. שירותים מקצועיים אלו חיוניים לשמירה על סביבה נוחה ובריאה, הבטחת

קרא עוד »
green and orange bug

הדברה אורגנית כנימות

כנימות, אותם חרקים זעירים הם מטרד ידוע ומוכר. הם יכולים להתרבות במהירות, לגרום נזק לצמחים ולהשאיר שאריות דביקות המכונה טל דבש. בעוד חומרי הדברה כימיים משמשים לעתים קרובות למאבק בכנימות,

קרא עוד »